انرژی امین کسری

انرژی امین کسری

 • نام شرکت : انرژی امین کسری
 • نام مدیریت : محسن دایی چین
 • تلفن : 02122889292
 • فکس : 02126702092
 • آدرس : تهران،خیابان پاسداران بوستان یکم(زمردیان)، پلاک یک
 • ایمیل : m.daeichin@eakasra.com
 • وبسایت :

  www.eakasra.com

 • شبکه های اجتماعی :
 • مشاهده : 249

photo_2017-12-16_12-40-58

 

photo_2017-12-16_12-42-13  photo_2017-12-16_12-42-26

 

photo_2017-12-16_12-42-32  photo_2017-12-16_12-42-23

 

photo_2017-12-16_12-42-18  photo_2017-12-16_12-42-16

 

photo_2017-12-16_12-42-21  photo_2017-12-16_12-42-28

 

photo_2017-12-16_12-42-30

 

  

 

این شرکت در سال   1394   فعالیت خود را به صورت تخصصی در حوزه واردات و تأمین مواد شیمیایی و پلیمری خاص Specialty Chemical & Polymers متمرکز نموده و همزمان در تدارک  راه اندازی سیستم فروش آنلاین مواد شیمیایی پلیمری در کشور می باشد وقصد دارد با این کار گام مهمی در ارتقای مدیریت زنجیره تأمین مواد اولیه، توزیع و تغذیه خطوط تولید بردارد.
شرکت  سعی بر آن دارد که  با راه اندازی سریع وبسایت فروش آنلاین(با هدف اعلام قیمت های روزانه مواد اولیه واطلاع  رسانی جدیدترین اخبار در این حوزه) وبا تاسیس ومعرفی نمایندگان خود در مراکز استانهای بتواند با مدیریت زنجیره تامین به توسعه شبکه توزیع خود در سراسر ایران، وکشور های منطقه خدمات قابل اطمینان و سریع را در ارائه محصولات با کیفیت و حداقل هزینه ومطابق با نیاز مشتریان عزیز را فراهم آورد.
شرکت انرژی امین کسری   در خصوص واردات از کشورهایی هم چون کره جنوبی  ، چین و ... در زمینه ی مواد های پلیمری و شیمیایی آمادگی آن را دارد که قیمت های روز را ارائه نماید و پروفرما صادر نماید .
شرکت شرکت انرژی امین کسری   هم می تواند PI صادر نموده و مابقی کارهای واردات را به مشتری بسپارد و نیز می تواند کلیه ی گام های واردات را تا مرحله ی نهایی انجام دهد .
از جمله تخصص های شرکت انرژی امین کسری   می توان به ارتباط مناسب با بانک ها و تسلط بر کلیه ی امور وارداتی از جمله ثبت سفارش ، دریافت LC  ، و پرداخت TT ، یوزانس وارسال حواله ، هماهنگی جهت حمل بار با کشتیرانی و ترخیص سریع کالااشاره کرد .
اکثر پروفرماهایی که برای مشتریان صادر می شود قیمت ها CFR بندرعباس بوده و انرژی امین کسری   می تواند 0 تا 100 واردات را انجام داده و مشتری را در تمام مراحل در جریان امور قرار دهد .

 

شركت انرژی امین کسری  در راستای ایفاء نقش  در زمینه زنجيره تامين در صنایع نفت و گاز و صنايع دريايي، فعالیت تجاری خود را از سال   1388  با هدف تامين نيازهاي صنايع نفت، گاز و پتروشيمي و ديگر صنايع مرتبط از طريق شناسايي، ارزيابي، ايجاد و توسعه منابع آغاز نمود. که با توجه به حجم بالاي سفارشات تامين کالا در پروژه هاي نفت و گاز ،دارای امکانات و تجهیزات مناسب بازرگانی و توانایی تامین متریال مورد نیاز پروژه های  نفت،گاز و پتروشیمی مطابق با استانداردهای روز جهانی از قبیل DIN-ISO-API-NACE-ASME-ASTM-BS-JIS-MSS بوده و میتواند در روند اجرای پروژه ها نقش موثری ایفا نماید.
سهام داران و متخصصان انرژی امین کسری  دارای تجارب فراوانی در زمینه تامین کالای پروژه های عظیم نفت ، گاز و پتروشیمی هستند. این شرکت با ارایه خدمات نوآورانه برمبنای استاندارد های بین المللی با در نظر گرفتن بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت ودر سریعترین زمان ممکن ، نسبت به تامین کالا در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی اقدام می نماید.
این شرکت توانسته است فرآیند تامین کالا را بر مبنای اصول حرفه ای زنجیره تامین کالا و در محیط رقابت پذیر با شرکت های معتبر بین المللی سازماندهی و اجرا نموده و الگویی نمونه را از یک شرکت تخصصی تامین کالا ارایه نماید.

شركت انرژی امین کسری  به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه تامین کالا، شامل دپارتمان های تخصصی تامین منابع، خرید ، بازرسی فنی ، ساخت و تسریع بخشی ، حمل و نقل و امور گمرکی و کنترل کالا می باشد که فعالیت خود را در حوزه های تجهیزات فرآیندی ،مکانیکی ثابت و دوار ، برق و ابزار دقیق ، پایپینگ ، سیویل ، سازه فلزی و سایر اقلام عمده با استفاده از توانمندی های سازندگان و شرکت های داخلی و خارجی گسترش داده و توانایی تامین مقادیر قابل توجهی از کالا های مورد نیاز پروژ های عظیم ملی در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی را دارد.
این شرکت با بیش از چند هزار شرکت معتبر تامین کننده کالا، به عنوان مجموعه ای تخصصی در ارتباط بوده و با شناسایی معتبر ترین سازندگان در سراسر دنیا نسبت به ارزیابی آنها در زمینه تامین کالای پروژه ها اقدام کرده و همواره مناسب ترین سازنده را جهت تامین کالاهای مورد نیاز پروژه انتخاب می نماید.
شركت انرژی امین کسری کسب رضایت مشتری ، تعامل و ارتباط شایسته با کلیه ذینفعان پروژه ها و حفظ منافع آنان در حوزه تامین کالا ، همواره از اهداف و اولویت های اساسی این شرکت بوده است.
شركت انرژی امین کسری با هدف تامین اقلام تاسیسات و تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس گردیده است و با بهره گیری از کلیه امکانات داخلی و خارجی و تحقیقات لازم در خصوص درک نیازها و انتظارات مشتریان، تکنولوژی های جدید و نوسانات بازار تامین رضایت مشتریان و تحویل تجهیزات را بخشی از اهداف استراتژیک و برنامه های خود قرار داده است و با پشتکار شبانه روزی و با رویکرد ارایه خدمات جدید در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی با هدف اعتلای هرچه بیشتر این صنعت ، چشم انداز خود را بنا نهاده است.بدیهی است سهولت دسترسی به تولید کنندگان و انبارهای داخل و خارج از ویژگی های شركت انرژی امین کسری  جهت پاسخگویی به درخواست متقاضیان محترم و ایفای هرچه بهتر تعهدات و تحویل به موقع در حضور بازرس کنترل کیفی QC می باشد.
این شرکت با برخورداری از کادری مجرب ومتخصص ونیز روابط گستره با کارخانجات معتبر تولید کننده پکيجهاي مکانيکال ، مخازن ، ورقهاي دريايي و خاص ، تیوب ، لوله ، اتصالات صنعتی ، شیرآلات ، تجهیزات برق و ابزار دقیق و... از کشورهای اروپایی و آسیایی و همچنین انبار اقلام وارداتی موجود،آمادگی دارد تا کالای سفارشی پروژه ها را با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت مورد نظر مهندسان مشاور طرح مطابق با وندور ليست (vendor list) طبق نظرکارفرمایان محترم تامین نماید.

زنجیره تامین کالا پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی در شرکت انرژی امین کسری به شرح زیر می باشد:

Material Requisition
Procurement Planning Activity
Sourcing & Creating Bider List
Invitation to BID
Purchasing Activity
Kick Off Meeting
Manufacturing & Project Management
Procurement Engineering
Inspection Activity
Shipment
Customs Clearance
Delivery to JOB Site
Material Control
Closing Order
دپارتمان های تخصصی بخش تامین کالاهای پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی این شرکت :

 

دپارتمان تامین منابع
دپارتمان خرید
دپارتمان ساخت و تسریع بخشی
دپارتمان بازرسی فنی
دپارتمان حمل و نقل و امور گمرکی
دپارتمان کنترل کالا
دپارتمان تامین منابع

ماموریت این دپارتمان شناسایی شرکت های معتبر تامین کننده کالا از طریق بررسی توانمندی ها و امکانات آنان و نیز تهیه لیست فروشندگان مجاز جهت شروع فرآیند خرید است.

دپارتمان خرید
ماموریت این دپارتمان جهت حفظ منافع شرکت در خرید مناسب کالا و به منظور تامین کالای  با کیفیت ، با مناسب ترین قیمت در زمان بندی مورد نیاز پروژه ، نسبت به انتخاب شرکت ها و تامین کنندگان مناسب از طریق فرآیند برگزاری مناقصات ، همراه با مذاکرات فشرده فنی و مالی اقدام می نماید.

دپارتمان ساخت و تسریع بخشی
ماموریت این دپارتمان  به عنوان مدیر پروژه ساخت کالا ، وظیفه مدیریت ، نظارت و هماهنگی بر ساخت و تامین کالا را از مرحله عقد قرارداد تا تحویل کل کالا در پروژه بر عهده دارد.

دپارتمان بازرسی فنی
ماموریت این دپارتمان  با بهره گیری از کارشناسان مجرب و شرکت های بازرسی ثالث معتبر در سراسر دنیا ، اقدام به کنترل و نظارت مستمر بر اجرای الزامات کنترل کیفی ساخت کالاها ، مطابق با مشخصات فنی و استانداردهای مربوطه می نماید.

دپارتمان حمل و نقل و امور گمرکی
ماموریت این دپارتمان  با استفاده از کلیه ابزارهای نرم افزاری و سخت افزاری ، همکاری گسترده با شرکت های معتبر داخلی و بین المللی حمل و نقل ، بکارگیری نیرو های متخصص  و کار آمد و مسلط به قوانین گمرکی و حمل ونقل در بخش های داخلی و بین المللی و نیز تشریفات و خدمات گمرکی ، کالاهای خریداری شده را در سریع ترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت از طریق انتخاب مسیر و شیوه های مناسب حمل ونقل ، اعم از دریایی ، زمینی ، هوایی و ریلی متناسب با نیاز پروژه تحویل می نماید.
دپارتمان کنترل کالا
ماموریت این دپارتمان  کدگذاری کالاها جهت شناسایی و ردیابی بهتر آن در انبارهای پروژه و پس از تحویل کالا به پروژه ، با تهیه گزارش کالای مازاد ، کسری و معیوب ، نسبت به تهیه بالانس کالا اقدام می کند. سپس در صورت وجود کسری با پیگیری تامین مجدد کالا ، اقدامات لازم را جهت تسویه حساب قطعی با تامین کنندگان صورت می دهد.

توانمندی های این بخش

 

تامین انواع تجهیزات مکانیکال تجهیزات دوار  (پمپ ، کمپرسور، توربین،انواع مخلوط کن ، مکانیکال سیل، فن و دمنده )
تامین انواع تجهیزات مکانیکال تجهیزات ثابت (درام و برج ،مخازن کروی  و اتمسفریک، مبدل های حرارتی، راکتور، DESUPERHEATER ، مشعل)
تامین انواع تجهیزات مکانیکال لوله کشی صنعتی (لوله، اتصالات،فلنج، پیچ و مهره، گسکت و واشر، صافی، شیرفلکه،پلیت و ورق)
تامین انواع تجهیزات مکانیکال رنگ و عایق(رنگ ، عایق ، سندبلاست)
تامین انواع تجهیزات مکانیکال پکیج (پکیج های پشتیبانی ، پکیج های فرآیند ، پکیج های خاص)
تامین انواع تجهیزات مکانیکال  حفاری ( تجهیزات حفاری ، گل حفاری)
تدارک کالاهای اساسی و تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت، گاز، پتروشیمی
مشارکت در پروژه های EPC و مدیریت طرح (MC)جهت تأمین کالا برای بهره برداری مطلوب از کالا و خدمات ارائه شده.
تأمین انواع شیر آلات مورد نیاز شرکت های نفت ، گاز وپتروشیمی و شیرآلات مورد نیاز پروژه های EPC
تأمین لوله در انواع مختلف آلیاژی و CS مطابق استانداردهای مورد وثوق صنایع گاز ، نفت و پتروشیمی
تأمین تجهیزات برقی و ابزار دقیق برای شرکت های طرف قرارداد
ارائه خدمات بازرگانی و خدمات مهندسی و بازرسی فنی در قالب قرارداد MC
شرکت انرژی امین کسری در یک نگاه...
این شرکت سعی بر آن دارد که با راه اندازی سریع وبسایت فروش آنلاین(با هدف اعلام قیمت های روزانه مواد اولیه واطلاع رسانی جدیدترین اخبار در این حوزه) وبا تاسیس ومعرفی نمایندگان خود در مراکز استانهای بتواند با مدیریت زنجیره تامین به توسعه شبکه توزیع خود در سراسر ایران، وکشور های منطقه خدمات قابل اطمینان و سریع را در ارائه محصولات با کیفیت و حداقل هزینه ومطابق با نیاز مشتریان عزیز را فراهم آورد.
شرکت انرژی امین کسری در خصوص واردات از کشورهایی هم چون کره جنوبی ، چین و ... در زمینه ی مواد های پلیمری و شیمیایی آمادگی آن را دارد که قیمت های روز را ارائه نماید و پروفرما صادر نماید .
شرکت شرکت انرژی امین کسری هم می تواند PI صادر نموده و مابقی کارهای واردات را به مشتری بسپارد و نیز می تواند کلیه ی گام های واردات را تا مرحله ی نهایی انجام دهد .
از جمله تخصص های شرکت انرژی امین کسری می توان به ارتباط مناسب با بانک ها و تسلط بر کلیه ی امور وارداتی از جمله ثبت سفارش ، دریافت LC ، و پرداخت TT ، یوزانس وارسال حواله ، هماهنگی جهت حمل بار با کشتیرانی و ترخیص سریع کالااشاره کرد .
اکثر پروفرماهایی که برای مشتریان صادر می شود قیمت ها CFR بندرعباس بوده و انرژی امین کسری می تواند 0 تا 100 واردات را انجام داده و مشتری را در تمام مراحل در جریان امور قرار دهد .

پیام مدیر عامل
شرکت انرژی امین کسری با تخصص گرایی در حوزه های متفاوت و توسعه فعالیت های متمایز ، آمادگی کامل خود را برای همکاری و ارایه خدمات در قالب های مختلف اعم از کارگزاری، تجارت، مشارکت های فکری و تبادل دانش اعلام نموده و باور دارد که به عنوان یک شریک تجاری معتبر، توانایی جلب اعتماد و بسط همکاری های تجاری را با مخاطبین خود در حوزه های ذیل خواهد داشت:
تامین محصولات پتروشیمی ، فرآورده های نفتی از منابع ایرانی با هدف صادرات به بازارهای جهانی

واردات محصولات پتروشیمی / فرآورده های نفتی/ مواد شیمیایی، تجهیزات و کاتالیست ها و مشارکت در بومی سازی این فعالیتها در راستای اقتصاد مقاومتی
ارایه خدمات پشتیبانی و لجستیکی شامل حمل و نقل دریایی/ انبارداری و مخزن داری در داخل و خارج از کشور/ حمل و نقل داخلی/ خدمات گمرکی
همکاری با شرکت های معتبر جهانی و داخلی در قالب مشارکت و یا فعالیت های نمایندگی
ارائه خدمات تخصصی به شرکتهای بین المللی علاقمند به فعالیت و سرمایه گذاری در پروژه های پتروشیمی ایران
ارائه خدمات اطلاع رسانی تخصصی بازار محصولات پتروشیمی ایران و جهان شامل پروژه ها / مصارف / عرضه و ...
تامین کلیه کالای پروژه های نفت و گازو پتروشیمی مشارکت در پروژه های EPC و مدیریت طرح (MC)

اینجانب با قدرشناسی از حسن روابط طرف های تجاری شرکت انرژی امین کسری و با اعتقاد کامل به دورنمای ترسیم شده برای شرکت و با تاکید بر اصل «تمایز» ، به عنوان ویژگی و باور منحصر بفرد، امید دارم بتوانیم زمینه های جلب رضایت و اعتماد با مخاطبین خود که مجموعه ای عظیمی از تولید کنندگان و مجتمع های پتروشیمی کشور، خریداران داخلی، صنایع پائین دست، واسطه های تجاری ، طرفهای بین المللی و سایر می باشند را بیش از گذشته فراهم نمائیم.

 

نام نمایشگاه های شرکت کردهسالنوع فعالیتغرفه
یازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست تهران 13961396تامین کننده ی فراورده های نفتی

نظرات

فرم ارسال نظر